TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Premier“ lyga: įspūdingu Robino van Persie įvarčiu „Arsenal“ išplėšė pergalę mače su „Everton“

Pergalingas Robino van Persie smūgis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Pergalingas Robino van Persie smūgis
Šaltinis: halftime.lt
0

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos septynerios 15-o turo rungtynės, kuriose staigmenų nebuvo užfiksuota.

Pralaimėjimą UEFA Čempionų lygoje patyręs Londono „Arsenal“ klubas šalies pirmenybėse turėjo vargo su Liverpulio „Everton“ komanda. „Kanonieriai“ svečius palaužė tik antrame kėlinyje, kuomet įspūdingą įvartį pelnė kapitonas Robinas van Persie.

Pirmame kėlinyje daugiau pavojingų epizodų sukūrė trenerio Arsene‘o Wengero auklėtiniai, tačiau jais pasinaudoti nepavyko. Visi bandymai būdavo nesėkmingi arba nutraukti puikaus „Everton“ komandos vartininko Timo Howardo žaidimo.

Prasidėjus antrajai rungtynių daliai šeimininkams ir toliau niekaip nepavyko pramušti svečių ekipos vartų sargo. Tačiau 70-ą minutę puikų perdavimą puolėjui R.Van Persie atlikęs Alexas Songas leido olandui persverti rezultatą „Arsenal“ komandos naudai. To „kanonieriams“ pakako, kad šiame susitikime būtų iškovoti svarbūs trys taškai.

Tuo metu triuškinančią pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas. „Raudonieji velniai“, netikėtai pasitraukę iš Čempionų lygos, šeštadienį savų žiūrovų akivaizdoje sudorojo „Wolves“ futbolininkus 4:1. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Nani ir Wayne‘as Rooney.