„Premier“ lyga: „Leicester City“ išsityčiojo iš „Newcastle“

Vienintelėse sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse puikiai sezoną pradėję „Leicester City“ futbolininkai namuose net 5:0 nepasigailėjo „Newcastle United“ vienuolikės.
Jamie Vardy
Jamie Vardy / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Visos svečių iš Niukaslo viltys sudužo jau 43 rungtynių minutę, kuomet raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Isaacas Haydenas.

Tuo metu „Leicester City“ pirmavo 1:0 – pasižymėti spėjo Ricardo Pereira.

Antrajame kėlinyje dukart įvarčius sumedžiojo klubo lyderis Jamie Vardy (54 ir 64 minutėmis), 57 minutę į „Newcastle United“ gynėją Paulą Dummettą atsimušęs kamuolys įskriejo į savus vartus, o penktąjį įvartį jau 90 minutę įmušė Wilfredas Ndidi.

Po šių rungtynių J.Vardy rezultatyviausiųjų „Premier“ lygos futbolininkų sąraše su penkiais tiksliais smūgiais dalinasi 6-8 vietas.

Tačiau svarbiausia – trys taškai, kurie leido „lapėms" sugrįžti į stipriausiųjų trejetą. 14 taškų savo sąskaitoje turintys futbolininkai dviem taškais atsilieka nuo „Manchester City“ ir septyniais nuo „Liverpool“.

„Newcastle United“ (5 tšk.) rikiuojasi priešpaskutiniai – devyniolikti.

Rytoj septintąjį „Premier“ lygos turą vainikuos „Manchester United“ ir Londono „Arsenal“ akistata.