Publikuota: 2014 spalio 4d. 18:54

„Premier“ lyga: pergalių išsiilgęs „Liverpool“ nugalėjo „West Brom“ ekipą

„Liverpool“ futbolininkai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Liverpool“ futbolininkai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje tęsėsi septintasis čempionato turas. „Liverpool“ futbolininkai namuose 2:1 sugebėjo palaužti „West Bromwich“ ekipą.

Šiose rungtynėse „Liverpool“ treneris Brendanas Rodgersas startinėje sudėtyje Mario Balotelli nusprendė pakeisti Rickie Lambertu.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį po Adamo Lallana įvarčio. Rezultatyvų perdavimą atliko Jordanas Hendersonas.

56-ąją minutę buvo paskirtas abejotinas 11 metrų baudinys į „Liverpool“ vartus. Dejanas Lovrenas neleistinai stabdė Saido Berahino, tačiau pražanga buvo padaryta šalia baudos aikštelės. Teisėjas to nepastebėjo ir paskyrė baudinį, kurį realizavo pats Saido Berahino ir išlygino rezultatą.

61-ąją minutę „Liverpool“ pergalę užtikrino Jordano Hendersono įvartis. Rezultatyvų perdavimą atliko Raheemas Sterlingas.

Mario Balotelli aikštėje pasirodė 64-ąją minutę.

Tai buvo pirmoji „Liverpool“ pergalė nuo rugpjūčio pabaigos. Su dešimčia taškų jie pakilo į septintąją vietą.

Kiti rezultatai:

„Hull City“ – „Crystal Palace“ 2:0

60' [1 – 0] M.Diame

89' [2 – 0] N.Jelavičius

„Leicester City“ – „Burnley“ 2:2

33' [1 – 0] J.Schluppas

39' [1 – 1] M.Kightly

40' [2 – 1] R.Mahrezas

90' [2 – 2] R.Wallace'as

„Sunderland“ – „Stoke City“ 3:1

4' [1 – 0] C.Wickhamas

15' [1 – 1] C.Adamas

23' [2 – 1] S.Fletcheris

79' [3 – 1] S.Fletcheris

„Swansea“ – „Newcastle United“ 2:2

17' [1 – 0] W.Bony

43' [1 – 1] P.Cisse

50' [2 – 1] W.Routledge'as

75' [2 – 2] P.Cisse