„Premier“ lyga: Louiso van Gaalo košmaras ir „Leicester“ perimtas sostas

Šeštadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos 23-iojo turo rungtynėse Louisui van Gaalui skeltas buvo dar vienas antausis. „Raudonieji velniai“ namie 0:1 nusileido „Southampton“ ekipai. Į turnyrinės lentelės viršūnę pakilo „Leicester City“ futbolininkai.
Louisas van Gaalas
Louisas van Gaalas / „Scanpix“ nuotr.

Nors „Man Utd“ futbolininkai į varžovų vartus šovė septynis kartus, su kamuoliu padirbėti Fraseriui Forestui teko tik vieną kartą. „Raudonieji velniai“ kamuolį kontroliavo 56% rungtynių laiko.

Vieninteliu rungtynių įvarčiu Louisą van Gaalą 87-ą minutę į nokautą pasiuntė po keitimo aikštėje pasirodęs Charlie Austinas. Puolėjas po Jamie Wardo-Prowse’o pakelto kampinio Davidą De Gea nuginkalvo tiksliu smūgiu galva.

Šeštąjį pralaimėjimą "Premier" lygoje patyrę "raudonieji velniai" išlieka penktoje vietoje.

Triuškinančią pergalę iškovojo ir bent trumpam į turnyro lentelės viršų pakilo „Leicester City“ ekipa, namuose 3:0 sutriuškinusi „Stoke City“ komandą.

Pirmąjį įvardį likus trims minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos pelnė Danielis Drinkwateris, tiksliu smūgiu iš maždaug dvidešimties metrų pradėjęs “Leicester” įvarčių lietų.

Antrasis į „Stoke City“ vartus krito 66-ą minutę. Tąkart po to paties D.Drinkwaterio rezultatyvaus perdavimo įvartį pelnė rezultatyviausias „Premier“ lygos futbolininkas Jamie Vardy.

Pergalę pačioje dvikovos pabaigoje užtvirtino Jose Leonardo Ulloa. Po Riyado Mahrezo rezultatyvaus pedavimo 87-ą minutę argentinietis „King Power“ stadione susirinkusiems „Leicester“ sirgaliams padovanojo lengvą pergalę.

Sėkmingai 23-iasis turas susiklostė ir „Tottenham Hotspur“ futbolininkams. kurie išvykoje 3:1 susitvarkė su „Crystal Palace“ ekipa.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, 30-ą minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė „gervių“ gynėjas Janas Vertonghenas.

Antrajame kėlinyje per stadioną nuvilnijo „Tottenham“ įvarčių banga. 63-ią minutę rezultatyviausias komandos žaidėjas Harry Kane’as galva kamuolį į Wayne’o Hennessey vartus nukreipė galva ir išlygino rezultatą.

Į priekį Mauricio Pochettino auklėtiniams išsiveržti pavyko tik 84-ą minutę. Tąkart tai padaryti įspūdingu smūgiu pavyko jaunajam Anglijos talentui Dele Alli. Rezultatyvų perdavimą jam atliko Christianas Eriksenas.

Galiausiai gervių pergalę per paskutinę teisėjo pridėtą minutę užtvirtino Naceras Chadli.