„Premier lyga“: „Manchester City“ įveikė „Crystal Palace“ ir tapo pirmenybių lyderiu

Šeštadienio popietę Anglijoje buvo sužaisti šeši „Premier“ lygos 19-ojo turo susitikimai, po kurių vėl pasikeitė lyderis.
Jesusas Navasas
Jesusas Navasas / „Scanpix“ nuotr.

Minimalias pergales iškovojo abu Mančesterio klubai, o „Hull City“ ekipa pasityčiojo iš „Fulham“ futbolininkų.

Manuelio Pellegrini treniruojami „Manchester City“ futbolininkai namuose rezultatu 1:0 palaužė „Crystal Palace“ ekipą.

Vienintelį rungtynių įvartį po Jesuso Navaso perdavimo 66-ąją minutę įmušė puolėjas Edinas Džeko.

Po šio mačo bent iki sekmadienio susitikimų „Manchester City“ ekipa tapo čempionato lydere.

Tuo tarpu Davido Moyeso auklėtiniai tokiu pačiu rezultatu 1:0 išvykoje laimėjo prieš „Norwich City“ ekipą.

Pergalingą susitikimo įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Danny Welbeckas.

Iš savo varžovų pasityčiojo Steve'o Bruce'o treniruojami „Hull City“ futbolininkai, namuose net 6:0 sutriuškinę „Fulham“ ekipą.

„Hull“ klubas pradėjo bombarduoti varžovus antrame kėlinyje. 49-ąją min. įvartį įmušė Ahmedas Elmohamady, 60-ąją – Robertas Korenas, po trijų minučių – George'as Boydas, 67-ąją – Tomas Huddlestone'as. 74-ąją min. „Fulham“  vartininką nuginklavo Matty Fryattas, o 84-ąją – Robertas Korenas.

Tuo tarpu anksčiausiai vykęs sutikimas tarp „West Ham“ ir „West Bromwich“ ekipų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

„West Ham“ klubui įvarčius pelnė Joe Cole (4-ąją min.), Modibo Maiga (65-ąją) ir Kevinas Nolanas (67-ąją). „West Bromwich“ komandoje pasižymėjo Nicolas Anelka (40-ąją ir 45-ąją min.) bei Saido Berahino (69-ąją min.).

„Aston Villa“ ir „Swansea City“ taip pat išsiskyrė taikiai, tiesa, kiek kuklesniu rezultatu 1:1. Gabrielis Agbonlahoras įmušė įvartį 7-ąją min., o rezultatą išlygino Rolandas Lamahas (36 min.)

Vakariniame mače trenerio netekę „Cardiff City“ futbolininkai namuose priėmė „Sunderland“ komandą.

58-ąją minutę šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0 po Jordano Mutcho ir Fraizoro Campbello (6-ąją min.) įvarčių, tačiau mačo pabaigoje Stevenas Fletcheris (83-ąją) bei Jackas Colbackas (90 -ąją min.) tiksliais smūgiais rezultatą išlygino ir išplėšė tašką išvykoje – 2:2.