„Premier“ lyga: „Manchester City“ neįmušė dviejų baudinių, „Arsenal“ laimėjo

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį pergalę šventė Londono „Arsenal“ klubas, kuris pasinaudojo „Manchester City“ lygiosiomis ir susilygino taškais kovoje dėl lyderio pozicijos.
Pepas Guardiola
Pepas Guardiola / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Londono klubas namuose 3:2 nugalėjo „Swansea City“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje du įvarčius Londono klubui įmušė Theo Walcottas. Tačiau prieš pertrauką dar spėjo pasižymėti ir islandas Gylfi Sigurdssonas. Jam tai buvo 100-osios rungtynės „Swansea“ ekipoje.

Antrajame kėlinyje Mesutas Ozilas atšventė 28-ąjį gimtadienį su puikiu įvarčiu į varžovų vartus. Tačiau netrukus rezultatą sušvelnino Borja Bastonas. Jis įmušė debiutinį įvartį klube.

Visgi „Swansea“ nesugebėjo išlyginti rezultato ir naujasis treneris Bobas Bradley debiutavo pralaimėjimu.

Pergalė „Arsenal“ klubui leido su 19 taškų susilyginti su lyderiais „Manchester City“.

Tuo tarpu „Manchester City“ namuose 1:1 nesugebėjo įveikti Liverpulio „Everton“ klubo.

Pepas Guardiola nusprendė pataupyti Sergio Aguero ir neleido jo į aikštę nuo rungtynių pradžios, bet antrajame kėlinyje buvo priverstas išleisti argentinietį.

Net du Mančesterio klubo žaidėjai neįmušė 11 metrų baudinių – pirmajame kėlinyje Kevinas de Bruyne'as, antrajame – S.Aguero.

Liverpulio klubą 64-ąją minutę į priekį išvedė Romelu Lukaku, tačiau Nolito 72-ąją minutę užtikrino lygiąsias.

Mančesterio klubas išlaikė „Premier“ lygos lyderio poziciją.

Kiti rezultatai:

„Bournemouth“ – „Hull City“ 6:1
5' C.Danielsas [1:0]
34' R.Masonas [1:1]
41' S.Cookas [2:1]
45' J.Stanislas [3:1]
65' J.Stanislas [4:1]
83' C.Wilsonas [5:1]
88' D.Goslingas [6:1]

„Stoke City“ – „Sunderland“ 2:0
8' J.Allenas [1:0]
45' J.Allenas [2:0]

„West Brom“ – „Tottenham“ 1:1
82' N.Chadli [1:0]
89' D.Alli [1:1]