„Premier“ lyga: „Manchester City“ nugalėjo „Newcastle“

Sergio Aguero
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sergio Aguero pelnė pirmąjį mačo įvartį.
0

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienio popietę „Manchester City“ pergale prasidėjo 17-ojo turo rungtynės.

„Miestiečiai“ atsigavo po trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių serijos ir išvykoje 3:1 (2:0) įveikė „Newcastle United“ ekipą, kuriems tai buvo jau aštuntasis pralaimėjimas šiame sezone. „Miestiečiai“ iškovojo dešimtąją pergalę ir nuo pirmoje vietoje žengiančių „Manchester United“ futbolininkų dabar atsilieka trimis taškais.

Svečiai į priekį išsiveržė per dešimt minučių, pirmasis Niukaslio klubo vartininką Timą Krulą nuginklavo Sergio Aguero. Kėliniui einant į pabaigą (39 min.) „Manchester City“ persvarą taikliu smūgiu padvigubino Javi Garcia.

Antro kėlinio pradžioje Demba Ba (51 min.) rezultatą buvo sušvelninęs, tačiau 78-ą min. Yaya Toure štvirtino „miestiečių“ pergalę.

Šeštadienį vyks dar penkerios 17-ojo turo rungtynės, o čempionato lyderis „Manchester United“ namie priims „Sunderland“.

Temos: 1 Manchester City