-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Premier“ lyga: „Manchester City“ sutriuškino „Watford“

Anglijos „Premier“ lygoje antradienį čempionato lyderis „Manchester City“ 3:1 nugalėjo „Watford“ ekipą.
„Manchester City“
„Manchester City“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmąją rungtynių minutę pasižymėjo „Manchester City“ saugas Raheemas Sterlingas, kuris užklupo varžovų gynėjus nepasiruošusius.

15-ąją minutę į savus vartus įsimušė „Watford“ gynėjas Christianas Kabasele.

65-ąją minutę pasižymėjo ir puolėjas Sergio Aguero.

82-ąją minutę rezultatą sušvelnino Andre Gray. Tai buvo pirmasis įvartis į Mančesterio ekipos vartus per 352 minutes.

Mančesterio klubas namuose nepralaimėjo jau 23-iose rungtynėse iš eilės.

Klubo rekordinę pergalių seriją nutraukė lygiosios su „Crystal Palace“ ekipa.

62 taškus turintis „Manchester City“ klubas yra vienvaldis čempionato lyderis ir jau praktiškai nebepavejamas.

„Watford“ ekipa su 25 taškais rikiuojasi dešimta.

„Tottenham“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Swansea“ ekipą ir pakilo į penktąją vietą.

Jau dvyliktąją rungtynių minutę Fernando Llorente smūgiu galva išvedė „Tottenham“ į priekį.

89-ąją minutę pergalę įtvirtino Delle Alli įvartis.

„Tottenham“ ekipa su 40 taškų pakilo į penktąją vietą ir aplenkė Londono „Arsenal“.