„Premier“ lyga: „Manchester United“ dramatiškai išsigelbėjo Londone

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos paskutinės 29-ojo turo rungtynės. „Manchester United“ Londone 3:2 nugalėjo „Crystal Palace“.
Paulis Pogba
Paulis Pogba / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienuoliktą rungtynių minutę „Crystal Palace“ ekipą į priekį išvedė Androsas Townsendas.

48-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Patrickas van Aanholtas.

55-ąją minutę rezultatą sušvelnino Chrisas Smallingas, kuris pasižymėjo įvarčiu galva.

75-ąją minutę „Manchester United“ surengė tikrą gaisrą prie „Crystal Palace“ vartų. Galiausiai po sumaišties kamuolį į vartus nukreipė Romelu Lukaku ir išlygino rezultatą.

Jau per teisėjo pridėtą laiką „Manchester United“ pergalę išplėšė Nemanja Matičius.

„Manchester United“ su 62 taškais pakilo į antrąją vietą ir aplenkė „Liverpool“, bet vis dar 16 taškų atsilieka nuo lyderio „Manchester City“.

„Crystal Palace“ nelaimėjo jau šeštų rungtynių iš eilės. Londono klubas su 27 taškais užima aštuonioliktą vietą ir yra karštoje, iškritimo zonoje.