Publikuota: 2018 gruodžio 5d. 23:56

„Premier“ lyga: „Manchester United“ ir „Arsenal“ lygiosios, „Chelsea“ nesėkmė

Jesse Lingardas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jesse Lingardas

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienį sužaistos šešerios penkioliktojo turo rungtynės. „Manchester United“ ir Londono „Arsenal“ mūšyje užfiksuotos lygiosios, o „Chelsea“ patyrė pralaimėjimą.

Intriguojančioje akistatoje „Old Trafford“ stadione „Manchester United“ pasiekė lygiąsias 2:2 su Londono „Arsenal“.

26 minutę Londono ekipą į priekį po kampinio smūgiu galva išvedė Shkodranas Mustafi, bet po kelių minučių rezultatą išlygino 23-ią gimtadienį švenčiantis Anthony Martialis.

„Arsenal“ kentėjo ir dėl traumų – jau per pirmąjį kėlinį iš rikiuotės iškrito Robas Holdingas ir Aaronas Ramsey.

Pirmajame kėlinyje teisėjas parodė net penkias geltonas korteles.

Antrajame kėlinyje aikštėje tik pasirodęs Alexandre Lacazette išvedė „Arsenal“ į priekį, bet „Manchester United“ atsakė žaibiškai – rezultatą vėl lygino Jesse Lingardas.

Mančesterio klubas su 23 taškais pakilo į aštuntą vietą „Premier“ lygoje. Londono ekipa turi 31 tašką ir rikiuojasi penkta.

„Liverpool“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Burnley“ ekipą ir toliau tik dviem taškais atsilieka nuo čempionato lyderio „Manchester City“.

Vienas iš čempionato autsaiderių išsiveržė į priekį antrojo kėlinio pradžioje, kai Jackas Corkas po sumaišties baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus.

62-ąją minutę tolimu smūgiu rezultatą išlygino Jamesas Milneris. Dar po šešių minučių Virgilas Van Dijkas ant lėkštelės pateikė kamuolį Roberto Firmino, kuriam beliko nukreipti jį į vartus.

Jau per pridėtą rungtynių laiką dar vieną įvartį pridėjo Xherdanas Shaqiri.

Liverpulio komandos kapitonas Jordanas Hendersonas sužaidė 300-ąsias rungtynes „Premier“ lygoje.

Londono „Chelsea“ 1:2 nusileido „Wolves“ futbolininkams.

Rubenas Loftusas-Cheekas 18 minutę išvedė į priekį „Chelsea“ komandą, bet antrajame kėlinyje pergalę užsitikrino varžovai.

Per keturias minutes pasižymėjo Raulis Jimenezas ir Diogo Jota.

„Tottenham“ 3:1 sutriuškino „Southampton“ futbolininkus ir pakilo į trečią vietą čempionate.

Įvarčius mušė Harry Kane'as, Lucas ir Sonas Heung-Minas.

Trečiadienį nauju „Southampton“ treneriu tapo austras Ralphas Hasenhuttlas, bet jis darbą oficialiai pradės nuo ketvirtadienio ir dar nevadovavo komandai šiose rungtynėse.