„Premier“ lyga: Robinas van Persie padėjo „Manchester United“ įveikti „Arsenal“

Robinas van Persie ir Patrice'as Evra
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Robinas van Persie ir Patrice'as Evra
0

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiami 7 susitikimai. Dieną pradėjo „Manchester United“ ir „Arsenal“ mūšis, kuriame „raudonieji velniai“ gana lengvai susitvarkė su svečiais iš Londono. Nors paskutinę rungtynių minutę įvartį įmušė Santiago Cazorla, „Manchester United“ šventė pergalę 1:2.

Pirmąjį rungtynių įvartį įmušė ilgametis „Arsenal“ klubo puolėjas neseniai persikėlęs į Mančesterį – Robinas van Persie. Jau trečiąją rungtynių minutę olandas nuginklavo buvusio klubo gynėjus.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nesėkmingai nuo 11 metrų žymos smūgiavo Wayne'as Rooney. Tačiau antrajame kėlinyje rezultatą „Manchester United“ naudai sugebėjo padvigubinti Patrice'as Evra. Praėjus 2 minutėms po įvarčio, 69 susitikimo minutę aikštę gavęs antrą geltoną kortelę turėjo palikti „Arsenal“ saugas Jackas Wilshere'as.

Penktąją pridėto laiko minutę „Arsenal“ pagaliau pavyko pasižymėti – įvartį pelnė Santiago Cazorla, tačiau rungtynės baigėsi Mančesterio klubo naudai.

Startinės komandų sudėtys:

Londono „Arsenal“: Vito Mannone; Bacary Sagna, Peras Mertesackeris, Thomas Vermaelenas, Andre Dos Santos; Mikelis Arteta, Jackas Wilshere'as; Aaronas Ramsey, Santiago Cazorla, Lukasas Podolskis; Olivieris Giroudas.

„Manchester United“: Davidas De Gea; Rafaelis, Rio Ferdinandas, Jonny Evansas, Patrice'as Evra; Luisas Valencia, Michaelas Carrick, Tomas Cleverley, Ashley Youngas; Wayne'as Rooney, Robinas van Persie.