„Premier“ lyga: „Manchester United“ pakilo į antrą vietą

Paskutinėse Naujųjų metų pirmosios dienos Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ 2:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“ ekipą.
Anthony Martialis
Anthony Martialis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

57-ąją minutę Mančesterio ekipą į priekį išvedė Anthony Martialis, kuris sulaukė puikaus Paulio Pogba perdavimo. A.Martialiui tai buvo septintas įvartis šiame sezone.

Sužaidus valandą nieko ypatingo prieš buvusią ekipą aikštėje nenuveikęs „Everton“ puolėjas Wayne'as Rooney buvo pakeistas.

„Everton“ intensyviai ieškojo kelių link varžovų vartų, tačiau 81-ąją minutę buvo suduotas galutinis smūgis. P.Pogba dar vieną rezultatyvų perdavimą padovanojo Jesse Lingardui, kuris individualiu meistriškumu prasiskynė kelią link vartų ir padvigubino „Manchester United“ persvarą. Šį sezoną tai buvo jau dešimtas J.Lingardo įvartis visose varžybose.

„Everton“ per visas rungtynes nė karto nesmūgiavo į vartų plotą.

Tai buvo rekordinė pergalė „Manchester United“ klubui, kuris jau 35-ąjį kartą nugalėjo „Everton“. Jokia kita „Premier“ lygos komanda nėra tiek kartų įveikusi vieno varžovo.

Mančesterio ekipai dėl traumų negali padėti Zlatanas Ibrahimovičius ir Romelu Lukaku.

Su 47 taškais Mančesterio klubas bent trumpam pakilo į antrą vietą „Premier“ lygoje ir aplenkė Londono „Chelsea“. Čempionato lyderis yra praktiškai jau nebepavejamas „Manchester City“ klubas su 59 taškais.

Liverpulio ekipa su 27 taškais rikiuojasi devinta.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius