„Premier“ lyga: po penktosios pergalės iš eilės „Newcastle“ pavijo „Tottenham“ ir aplenkė „Chelsea“ ekipą

„Newcastle“ futbolininkų džiaugsmas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Newcastle“ futbolininkų džiaugsmas
0

Įspūdingą sportinę formą Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau demonstruoja „Newcastle“ futbolininkai. Po penktos iš eilės pergalės „Newcastle“ pavijo „Tottenham“ ekipą ir rimtai kėsinasi į ketvirtąją poziciją, kuri suteiktų teisę kitą sezoną varžytis Čempionų lygoje.

„Newcastle“ rezultatu 2:0 įveikė „Bolton“ vienuolikę. Tai trečios rungtynės iš eilės, kai „juodai balti“ savo vartus išsaugojo sausus.

Pirmąjį įvartį po puikaus individualaus reido 73 minutę įmušė Hatemas Ben Arfa, o pergalę įtvirtino tik sausio mėnesį įsigytas, bet jau 10 įvarčių įmušęs puolėjas Papissas Cisse.

„Newcastle“ pergalė tapo bloga žinia „Totthenham“ komandai, kuri namuose 1:2 pralaimėjo „Norwich“ futbolininkams.

Šiaurės Londono klubas per pastaruosius aštuonis „Premier“ lygos mačus šventė vos vieną pergalę. „Newcastle“ jau susilygino taškais (59) su „Tottenham“, tą patį šįvakar gali padaryti ir Londono „Chelsea“, vėlai vakare žaisianti rungtynes su „Fulham“.

„Norwich“ į priekį išsiveržė 13 minutę, kai pasižymėjo Anthony Pilkingtonas. Jermainas Defoe dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino, tačiau įspūdingas Elliotto Bennetto įvartis 66 minutę lėmė „Norwich“ pergalę.

ATNAUJINTA 23.50 VAL. Vėliausiai pasibaigusiose pirmadienio rungtynėse „Chelsea“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Fulham“ ir su 57 taškais nukrito į šeštąją vietą.