Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

„Premier“ lyga: stebuklingas R.Lukaku keitimas ir paberti „Chelsea“ taškai

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą sužaisti 6 susitikimai. Sunkią pergalę šventė atgimstanti „Manchester United“ komanda, o Londono „Chelsea“ nesugebėjo laimėti namuose.
Romelu Lukaku
Romelu Lukaku / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Man United“ išvykoje 2:0 palaužė „Newcastle United“ futbolininkus ir šventė jau ketvirtąją pergalę paeiliui.

Pirmąjį įvartį pelnė Romelu Lukaku. Belgas 64-ąją minutę kamuolį į tinklą nukreipė iškart po to, kai pasirodė aikštėje. Tai buvo pirmas jo prisilietimas prie kamuolio rungtynėse.

Pergalę „raudoniesiems velniams“ įtvirtino Marcusas Rashfordas, 80-ąją minutę pasižymėjęs greitos atakos metu.

„Chelsea“ futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti „Southampton“ ekipos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Manchester United“ po pergalės turi 38 taškus ir lieka šeštoje „Premier“ lygos vietoje. Nuo Londono „Arsenal“ Mančesterio ekipa atsilieka 3 taškais.

„Chelsea“ su 44 taškais rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje, o nuo turnyro lyderės „Liverpool“ komandos atsilieka jau 10-čia taškų.