„Premier“ lyga: taškų pabėrė ir „Leicester City“, ir „Chelsea“

Anglijos „Premier“ lygoje pirmadienio vakarą dvi favoritėmis laikytos komandos neįrodė savo pranašumo ir sužaidė lygiosiomis.

Pirmajame dienos mače „Leicester City“ išvykoje 1:1 sužaidė su Londono „Crystal Palace“.

Abu įvarčiai krito po pertraukos, o dar 19-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Kelechi Iheanacho.

Šeimininkus į priekį 58-ąją minutę buvo išvedęs Wilfredas Zaha, o tašką „Leicester City“ komandai garantavo 83-ąją minutę pasižymėjęs Harvey Barnesas.

„Chelsea“ namuose taikiai 1:1 išsiskyrė su Birmingamo „Aston Villa“.

Olivieris Giroud po Beno Chilwello perdavimo 34-ąją minutę mušė įvartį aikštės šeimininkams, bet 50-ąją minutę rezultatą išlygino Anwaras El-Ghazi.

Turėjo vykti ir dar vienerios rungtynės pirmadienio vakarą, bet dėl koronaviruso atvejų „Manchester City“ komandoje buvo nukeltas „miestiečių“ susitikimas su Liverpulio „Everton“.

Taškų praradusi „Leicester City“ komanda su 29 taškais žengia antroje Anglijos čempionato vietoje, „Chelsea“ turi 26 taškus ir užima šeštąją poziciją.