„Premier“ lyga: „Tottenham Hotspur“ stebuklingas duetas nulėmė pergalę prieš autsaiderius

Londono „Tottenham Hotspur“ nuostabusis duetas vieninteliu įvarčiu nulėmė pergalę 1:0 prieš „Premier“ lygos autsaiderius „Burnely“ futbolininkus.

Pusantro kėlinio Jose Mourinho auklėtiniai ieškojo kelių pergalei išplėšti, kol galiausiai tai pavyko padaryti 76-ąją minutę.

Čia vėl suveikė nepavedantis duetas: Harry Kane'as kampinio metu atliko rezultatyvų perdavimą, o Heung-Min Sonas mušė įvartį.

Jau 29-ąjį kartą šis „Spurs“ duetas sukombinuoja įvartį, o tai antras geriausias rezultatas „Premier“ lygos istorijoje – 36 kartus vienas kitam asistavę yra legendiniai Londono „Chelsea“ futbolininkai Frankas Lampardas ir Didier Drogba.

„Tottenham Hotspur“ su 11 taškų „Premier“ lygoje užima 5-ąją vietą, „Burnley“ su 1 taškeliu žengia 18-oje pozicijoje.

Kitose pirmadienio vakaro rungtynėse „Brighton & Hove Albion“ 1:1 sužaidė su Vest Bromičo „Albion“.