„Premier“ lyga: „Tottenham“ šventė pergalę ir artėja prie Čempionų lygos

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono Vemblio stadione „Tottenham“ 2:0 nugalėjo „Watford“ klubą ir sustiprino šansus žaisti kito sezono Čempionų lygoje.
Harry Kane'as ir Delle Alli
Harry Kane'as ir Delle Alli / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

16-ąją minutę Londono ekipą į priekį išvedė Delle Alli. Futbolininkas pasinaudojo vartininko Oresčio Karnezio klaida ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje persvarą padvigubino Harry Kane'as. Tai buvo jau 27-as anglo įvartis šį sezoną. Jis atsilieka tik nuo „Liverpool“ lyderio Mohamedo Salah (31).

Londono „Tottenham“ klubas su 71 tašku Anglijos čempionate užima ketvirtąją vietą ir kovoja dėl kelialapio į kito sezono Čempionų lygą. „Chelsea“ su 66 taškais rikiuojasi penktoje vietoje.

„Watford“ su 38 taškais užima tryliktą vietą.

Iki čempionato pabaigos liko sužaisti tik tris turus.