„Premier“ lygoje „Chelsea“ įgijo dviejų taškų pranašumą prieš „Manchester City“

Šeštadienį vakare Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar šešerios 21-ojo turo rungtynės, po kurių lyderis Londono „Chelsea“ įgijo dviejų taškų persvarą nuo antroje vietoje žengiančio „Manchester City“ klubo.
Diego Costa
Diego Costa / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

„Chelsea“ futbolininkai savo aikštėje 2:0 (1:0) įveikė „Newcastle United“ klubą, patyrusi trečiąjį praaimėjimą per 5 pastarąsias rungtynes.

43 minutę „Mėlyniesiems“ pirmąjį įvartį įmušė Oscaras, o 59 min. jau po brazilo rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Diego Costa.

Tuo tarpu „Manchester City“ ekipa išvykoje nesugebėjo įveikti prieš keturis mačus iš eilės pralaimėjusio Liverpulio „Everton“ – 1:1 (0:0).

Abiejų komandų vartininkai vienas po kito buvo pramušti antrojo kėlinio viduryje, kai 74 min. pasižymėjo Fernandinho, tačiau jau po keturių minučių Stevenas Naismithas rezultatą išlygino.

Rezultatai:

„Burnley“ – QPR 2:1
12' [1:0] S.Arfieldas
33' [1:1] C.Austinas (11m. baudinys)
37' [2:1] D.Ingsas

„Chelsea“ – „Newcastle“ 2:0
43' [1:0] Oscaras
59' [2:0] D.Costa

„Everton“ – „Manchester City“ 1:1
74' [0 – 1] Fernandinho
78' [1 – 1] S.Naismithas

„Leicester“ – „Aston Villa“ 1:0
45' [1:0] P.Konchesky
90' M.Jamesas („Leicester“) pašalintas iš aikštės
90' C.Clarkas („Aston Villa“) pašalintas iš aikštės

„Swansea“ 1:1 „West Ham“
43' [0:1] A.Carrollas
74' [1:1] M.Noble'as (į savus vartus)

„West Brom“ – „Hull City“ 1:0
78' [1 – 0] S.Berahino