„Premier“ lygoje – „Chelsea“ ir „Leicester“ nelaimės bei lengvos favoritų pergalės

Rodos, kad virš Londono „Chelsea“ komandos visą sezoną plaukiojantys juodi debesys nesiruošia niekur trauktis. 18-ame Anglijos „Premier“ lygos ture „mėlynieji liūtai“ rungtynių pabaigoje vienuolikos metrų baudiniu turėjo puikią progą iškovoti gyvybiškai svabią pergalę, tačiau paslydusio Oscaro smūgiuotas kamuolys skriejo aukštai virš vartų, o Londono ekipa turėjo tenkintis lygiosiomis 2:2 su „Watford“ futbolininkais.
Londono „Chelsea“
Londono "Chelsea" / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį po standartinės situacijos 32-ą minutę pelnė Londono „Chelsea“ ekipa. Po Williano pakelto kampinio pirmasis prie kamuolio priško gynėjas Johnas Terry’is, tačiau pastarojo smūgis galva buvo per silpnas. Laimei, kamuolys nukrito prie pat Diego Costa’os kojų, o šis be didelio vargo nukreipė kamuolį vartų link.

Tačiau „Chelsea“ džiaugsmas truko neilgai. Lygiai po dešimties minučių nuo vienuolikos metrų žymos įvartį pelnė „Watford“ klubo puolėjas Troy’us Deeney.

Antrame kėlinyje susiklostė panašus scenarijus, tik šįkart pirmieji įvartį pelnė Giedriaus Arlauskio komandos draugai. 57-ą minutę rezultatyviausio „Watford“ žaidėjo Odiono Ighalo kamuolys atsitrenkė į „Chelsea“ gynėjo Garry Cahillo kojas, nuo kurių pakeitęs skriejimo kryptį kamuolys kirto „mėlynųjų“ vartų tinklą.

Tiesa, jau 65-ą minutę D.Costa pelnė antrąjį savo įvartį ir išlygino rezultatą.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Chelsea“ futbolininkams atsirado puiki proga iškovoti gyvybiškai svarbią pergalę. Po keitimo aikštėje pasirodęs Edenas Hazardas keliais klaidinamais judesiai prasiveržė į „Watford“ baudos aikštelę, kurioje belgą neleistinai sustabdė Valonas Behrami. Tą pastebėjęs teisėjas ranka parodė į vienuolikos metrų žymę.

Deja, šia proga „Chelsea“ nepasinaudojo. Įsibėgėjęs komandos saugas Oscaras smūgiuodamas kamuolį paslydo, o pats kamuolys nuskriejo virš vartų tiesiai į sirgalių tribūną.

Skausmingas lygiąsias išgyvenę „mėlynieji“ daug laiko atsigauti neturės, nes jau pirmadienį jiems teks susikauti su taip pta 18-ame ture nukraujavusiais „Manchester United“ futbolininkais.

Pergalės iškovoti nepavyko ir „Premier“ lygos lyderiui „Leicester“ klubui. Claudio Rannieri auklėtiniai išvykoje 1:0 nusileido Jurgeno Kloppo vadovaujamiems „Liverpool“ žaidėjams.

Jei šįvakar Londono „Arsenal“ išvykoje nugalės „Southampton“ komandą, „kanonieriai“ taps „Premier“ lygos lyderiais.

Kur kas sėkmingesnis 18-asis turas pasirodė esantis „Manchester City“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ komandom.

Miestiečiai „Etihad“ stadione 4:1 sutriuškino lygos autsaiderius „Sunderland“ futbolininkus ir išsaugojo trečią vietą turnyrinėje lentelėje.

Tuo tarpu Harry Kane’o dublis varžovus sunaikinti padėjo ir „Tottenham“ klubui, kuris 3:0 palaužė „Norwich City“ komandą.

Kiti rezultatai:

„Bournemouth“ – „Crystal Palace“ – 0:0

„Aston Villa“ – „West Ham United“ – 1:1

45’ A.Cresswellas [0:1]

62’ J.Ayew [1:1]

„Swansea City“ – „West Bromwich“ – 1:0

9’ S.Y.Ki [1:0]

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas