„Premier“ lygoje – „Chelsea“ nervų karas ir žingsnis į prizinę vietą turnyro lentelėje

Anglijos „Premier“ lygoje antradienio vakarą nelengvą pergalę šventė Londono „Chelsea“ komanda, kuri, sulaukusi parankaus rezultato kitame stadione, pakilo turnyro lentelėje.

„Chelsea“ išvykoje 3:2 nugalėjo Londono „Crystal Palace“.

Į priekį „aristokratus“ dviem įvarčiais išvedė Olivieris Giroud (6 min.) ir Christianas Pulisicius (27 min.).

Vis dėlto dar prieš pertrauką 34-ąją minutę skirtumą sušvelnino patranką paleidęs Wilfriedas Zaha.

Tammy Abrahamas atstatė dviejų įvarčių „Chelsea“ persvarą 71-ąją minutę, bet jau po minutės aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Christianas Benteke.

Daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, nors kamuolys jau per pridėtą laiką ir drebino „Chelsea“ vartų konstrukciją, tad Franko Lampardo auklėtiniai įsirašė tris taškus.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ namuose 1:1 sužaidė su „Leicester City“ ekipa.

Nuo 21-sios minutės, kai įvartį pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, „Arsenal“ buvo priekyje, tačiau situacija aikštės šeimininkams pasidarė sunkesnė 75-ąją minutę, kuomet Edwardas Nketiahas gavo raudoną kortelę.

„Leicester City“ rezultatą išlygino 84-ąją minutę, kai pasižymėjo Jamie Vardy.

„Chelsea“ ekipa su 60-čia taškų užima trečią vietą Anglijos pirmenybėse. F.Lampardo auklėtiniai aplenkė 59 taškus turintį „Leicester City“ klubą.