„Premier“ lygoje – dramatiškos „West Ham“ ir „Stoke“ lygiosios

Vienintelėse pirmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „West Ham United“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Stoke City“ ekipa.
Peteris Crouchas
Peteris Crouchas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

79-ąją minutę „Stoke“ ekipą į priekį išvedė Peteris Crouchas, tačiau pranašumo išsaugoti nepavyko. 90-ąją minutę rezultatą išlygino Andy Carrollas.

Tik aštuoni dabartinės „Premier“ lygos klubai dešimt sezonų iš eilės žaidė aukščiausioje Anglijos lygoje – „Manchester City“, „Manchester United“, „Liverpool“, „Chelsea“, „Arsenal“, „Tottenham“, „Everton“ ir „Stoke City“.

„Stoke City“ klubo šansai pratęsti šią seriją yra gana menki.

Su 28 taškais jis užima 19-ąją vietą ir likus žaisti keturiems turams atsilieka 5 taškais nuo septynioliktoje vietoje esančio „Swansea“ klubo ir vietos, kuri garantuotų išlikimą „Premier“ lygoje.