„Premier“ lygoje – Egipto Karaliaus pagražinta „Liverpool“ pergalė

Mohamedas Salah vėl mušė, o „Liverpool“ savo aikštėje užtikrintai 3:0 nugalėjo „Bournemouth“ ekipą.
Mohamedas Salah
Mohamedas Salah / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Sadio Mane, kuris 7-ąją minutę surado vartininko atmuštą kamuolį ir nukreipė jį į vartus.

Mohamedas Salah sukūrė dar vieną įsimintiną epizodą, kuomet 69-ąją minutę po juvelyrinio Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo galva permetė kamuolį per vartininką ir pelnė antrąjį aikštės šeimininkų įvartį.

Tašką šiame susitikime padėjo Roberto Firmino, kuris kamuolį į artimąjį vartų kampą nukreipė 90-ąją minutę.

„Liverpool“ po šios pergalės turi 70 taškų ir pakilo į trečiąją vietą, tačiau dviem rungtynėmis mažiau yra sužaidę Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai, kurių kraityje – 67 taškai.

„Bournemouth“ su 38 taškais žengia 11-oje vietoje.