2015 11 28 /19:10

„Premier“ lygoje – Giedriaus Arlauskio debiutas

Anglijos „Premier“ lygoje pirmą kartą į aikštę išbėgo Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis. „Watford“ klubas rungtynėse svečiuose 3:2 įveikė „Aston Villa“. G.Arlauskis tapo antruoju „Premier“ lygoje žaidusiu lietuviu po Tomo Danilevičiaus.
Giedrius Arlauskis
Giedrius Arlauskis / „Scanpix“ nuotr.

„Watford“ klubo vartininkas debiutavo 14-ojo turo rungtynėse su Birmingemo „Aston Villa“, kai antrojo kėlinio viduryje traumą gavo pagrindinis klubo vartininkas Heurelho Gomesas.

Rezultatui esant 1:1 vartų sargas 67-ąją minutę patyrė traumą ir negalėjo tęsti mačo. H.Gomesas iš aikštės išneštas neštuvuose.

Į aikštę žengė geriausias 2014 metų Lietuvos futbolininkas Giedrius Arlauskis.

69-ąją min. „Aston Villa“ žaidėjas Alanas Huttonas įsimušė į savus vartus. Troy'us Deeney 85-ąją min. rezultatą padidino iki 3:1, tačiau netrukus kamuolį iš vartų traukė ir G.Arlauskis.

88 min. Jordanas Ayew puikiu smūgiu nuo baudos aikštelės krašto nuginklavo G.Arlauskį. Prieš tai lietuvis į vartininko aikštelę pasiųstą kamuolį gaudė it karštą bulvę. Laimė, šalia nebuvo varžovų.