„Premier“ lygoje ir vėl laimėjo „Manchester City“, įvarčių lietų surengė „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau be kluptelėjimų žygiuoja Josepo Guardiolos treniruojamas „Manchester City“, o pralaimėjimų ir po šeštojo turo vis dar neturi ir Londono „Tottenham Hotspur“. Šeštadienį įvarčių lietų surengė „Liverpool“.
Sergio Aguero
Sergio Aguero / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių pradžioje rimto pasipriešinimo iš „Swansea City“ sulaukę „Manchester City“ galiausiai iškovojo šeštąją iš eilės pergalę, laimėję mačą 3:1 (1:1).

Po diskvalifikacijos grįžęs „Miestiečių“ lyderis Sergio Aguero pelnė du įvarčius (9 ir 65 min.), o trečiąjį įmušė Raheemas Sterlingas (77 min.).

Šeimininkų gretose 13-ąją minutę rezultatą buvo išlyginęs Fernando Llorente.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Son Heung-Minas

Antroje turnyro lentelės vietoje po pergalės 2:1 išvykoje prieš „Middlesbrough“ rikiuojasi „Tottenham“ vienuolikė.

Šiaurės Londono klubas per šešerias rungtynes iškovojo keturias pergales, dukart sužaidė lygiosiomis ir su „Man City“ yra vienintelės dvi dar nepralaimėjusios komandos. Maža to, „Spurs“ iki šiol demonstruoja geriausią gynybą – tik 3 praleisti įvarčiai.

Šįkart nugalėtojų gretose abu įvarčius pelnė pastaruoju metu fantastišką formą rodantis korėjietis Son Heung-Minas (7 ir 23 min.). Paguodos įvartį šeimininkams įmušė Benjaminas Gibsonas (65 min.).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Philippe'as Coutinho

Lyderių trejetą bent kol kas užbaigia „Liverpool“ futbolininkai, laimėję trečiąjį mačą iš eilės – 5:1 namuose sutriuškinta „Hull City“ ekipa.

Adamas Lallana atidarė įvarčių sąskaitą 17-ąją minutę, o jau 29-ąją Ahmedas Elmohamady buvo nubaustas raudona kortele. Tuo pačiu buvo skirtas ir 11 metrų baudinys, kurį realizavo Jamesas Millneris.

Po keturių minučių Sadio Mane pelnė trečiąjį įvartį.

Po pertraukos Davidas Meyleris sušvelnino skirtumą, tačiau netrukus dar po įvartį pridėjo Philippe'as Coutinho ir antrą baudinį mušęs J.Millneris.