„Premier“ lygoje – įtikinama naujoko vedamo „Manchester United“ pergalė

Ketvirtąsias rungtynes „Manchester United“ gretose žaidžiantis Bruno Fernandesas pelnė savo pirmąjį įvartį, o portugalo atstovaujama ekipa „Premier“ lygoje 3:0 (1:0) susitvarkė su vienais lygos autsaiderių – „Watford“.

42-ąją minutę būtent pats iš Lisabonos „Sporting“ klubo į Mančesterį atvykęs saugas uždirbo 11 metrų baudinį, kurį netrukus ir realizavo.

Antrojo kėlinio pradžioje po nedidelės sumaišties baudos aikštelėje varžovų puolimo lyderiui Troy'ui Deeney pavyko pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo anuliuotas.

Vos po 6 minučių „raudonųjų velnių“ prancūzas Anthony Martialis meistriškai permetė varžovų vartų sargą Beną Fosterį ir rezultatą padvigubino.

Tašką šiame mače padėjo 18-metis Masonas Greenwoodas. Anglijos futbolo talentas sulaukė perdavimo iš B.Fernandeso bei triuškinančiu smūgiu kamuolį paguldė į kairįjį viršutinį vartų kampą.

Antrą pergalę paeiliui „Premier“ lygoje iškovojęs Mančesterio (41 tšk.) klubas pasinaudojo lentelės kaimynų „Sheffield United“ ir „Tottenham“ prarastais taškais bei užkopė į penktą poziciją.

Nuo ketvirtoje vietoje įsitaisiusio „Chelsea“ juos skiria tik trys taškai.

„Watford“, savo sąskaitoje turintis 24 taškus, dalijasi 18-19 vietas.

Kitame sekmadienio mače „Wolves“ 3:0 sutriuškino paskutinėje vietoje esantį „Norwich“.