„Premier“ lygoje „Liverpool“ išplėšė neįtikėtiną pergalę prieš QPR

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse sekmadienį užfiksuota neįtikėtina drama. Jau per teisėjo pridėtą laiką „Queens Park Rangers“ ir „Liverpool“ rungtynėse krito trys įvarčiai, o „Raudonieji“ išplėšė pergalę 3:2.
Raheemas Sterlingas ir Stevenas Gerrardas
Raheemas Sterlingas ir Stevenas Gerrardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ klubas rungtynėse į priekį išsiveržė 67-ąją minutę, kai R.Dunne'as įsimušė į savus vartus. Jis tapo pirmuoju futbolininku „Premier“ lygos istorijoje, per karjerą įmušusiu net 10 įvarčių į savus vartus.

87-ąją min. čilietis E.Vargas prišoko pirmasis prie nuo vartininko atšokusio kamuolio ir rezultatą išlygino.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei P.Coutinho puikiu reidu vėl išvedė „Liverpool“ į priekį, tačiau antrąją pridėto laiko minutę E.Vargas įmušė antrą kartą ir rezultatas tapo 2:2.

QPR vs Liverpool (2-3) Full Highlights 19/10... by rubin7190

Tai dar buvo ne viskas. Tiksint šeštajai pridėto laiko minutei QPR gynyba neleistinai suklydo, o S.Caulkeris nukreipė kamuolį į savus vartus.

Po pergalės „Liverpool“ su 13 taškų pakilo į ketvirtąją vietą, kuria dalijasi su „West Ham United“, o QPR liko paskutiniai.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Stoke City“ namie 2:1 įveikė „Swansea City“.