2015 03 01 /18:43

„Liverpool“ palaužė „Manchester City“, „Arsenal“ susitvarkė su „Everton“

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį buvo žaidžiamos dvejos rungtynės. Pirmosiose iš jų Mančesteryje „Liverpool“ 2:1 nugalėjo čempionų titulą ginantį „Manchester City“ klubą. Kitame mače „Arsenal“ 2:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“.
„Liverpool“ futbolininkai
„Liverpool“ futbolininkai / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Jau 11-ąją rungtynių minutę „Liverpool“ į priekį išvedė Jordano Hendersono įvartis. Mančesterio ekipos gynėjas Vincentas Kompany aikštės viduryje prarado kamuolį ir tuo pasinaudoję į priekį pasileido Philippe Coutinho ir Raheemas Sterlingas. Šis vėliau perdavė kamuolį J.Hendersonui, kuris tiksliai paleido kamuolį iš toli.

25-ąją minutę šeimininkai išlygino rezultatą. Sergio Aguero pergudravo tris Liverpulio futbolininkus ir padaręs didįjį darbą perdavė kamuolį Edinui Džeko, kuris užtikrintai jį pasiuntė į vartus.

75-ąją minutę svečių pergalę užtikrino P.Coutinho įvartis, nepalikęs šansų apsiginti Joe Hartui.

Po šios pergalės „Liverpool“ su 48 taškais pakilo į penktąją vietą. „Manchester City“ su 55 taškais išlieka antras.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ namuose susigrūmė su Liverpulio „Everton“ ekipa. Arsene'o Wengero auklėtiniai rezultatu 2:0 šventė įtikinimą pergalę prieš „irisus“.

Pirmasis „kanonierius“ į priekį 39-ąją minutę išvedė Olivier Giroud, o galutinį tašką šiame susitikime padėjo Tomas Rosicky, pasižymėjęs 90-ąją minutę.

Po pergalės „Arsenal“ ir toliau išlieka trečioje pozicijoje, o „Everton“ tenkinasi vos 14 pozicija.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas