„Premier“ lygoje – Londono klubų pergalės

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį pergalės iškovojo Londono klubai – „Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“.

Ilgą laiką strigusi „Chelsea“ svečiuose 3:1 įveikė „Leicester City“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės Anglijos pirmenybėse.

„Aristokratai“ pirmavo jau 11-ąją minutę po Beno Chilwello įvarčio, bet 39-ą minutę Patsonas Daka rezultatą išlygino.

Visgi dar pirmajame kėlinyje „Chelsea“ vėl susigrąžino pranašumą – per pridėtą laiką įvartį pelnė Kai Havertzas.

Antrajame kėlinyje kamuolį į tinklą nukreipė ukrainietis „Chelsea“ naujokas Michailo Mudrykas, bet jo įvartį atšaukė VAR. Tačiau jau po kelių minučių Londono klubas vis tiek padidino savo pranašumą – pasižymėjo Mateo Kovačičius.

Galutinai Lesterio klubo šansus sužlugdė 87-ąją minutę Wouto Faeso užsidirbta raudona kortelė.

Kitose rungtynėse „Tottenham“ namuose 3:1 nugalėjo „Nottingham Forest“.

Visų laikų rezultatyviausias „Spurs“ žaidėjas Harry Kane'as du įvarčius pelnė jau pirmajame kėlinyje, kai pasižymėjo 19 ir 35 minutėmis, o Son Heung-minas 62-ąją minutę nutolino savo komandą iki trijų įvarčių.

Paguodos įvartį svečiams 81-ąją minutę įmušė Joe Worrallas.

„Tottenham“ su 48 taškais stiprina savo ketvirtąją poziciją, o „Chelsea“ nepaisant pergalės išlieka tik dešimtoje vietoje.