„Premier“ lygoje lyderės pozicijų ir toliau neužleidžia Londono „Chelsea“, „Arsenal“ įveikė „West Ham United“

Fernando Torresas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Fernando Torresas
Šaltinis: Sportas Facebook'e
0

Anglijos „Premier“ lygos septintojo turo rungtynėse čempionato lyderė Londono „Chelsea“ namie 4:1 sutriuškino „Norwich City“.

Priešpaskutinę vietą lygoje užimantis „Norwich“ klubas į čempionato lyderių vartus įmušė pirmasis – 11 min. pasižymėjo Grantas Holtas.

Tačiau jau 14-ą min. rezultatą išlygino Fernando Torresas. Dar pirmame kėlinyje į svečių vartus krito du įvarčiai – 22-ą min. įmušė kapitonas Frankas Lampardas o 33-ą – Edenas Hazardas.

Antrame kėlinyje, 76-ą min., triuškinimą užbaigė gynėjas Branislavas Ivanovičius.

Link varžovų vartų „Chelsea“ smūgiavo net 24 kartus, devyni smūgiai skrido į vartų plotą. Tuo tarpu svečiai į vartų plotą pataikė vos dukart. Nugalėtojai kėlė ir daugiau kampinių – 10 prieš 2 – bei dominavo kamuolio kontrolėje – 69 proc. prieš 31. „Chelsea“ perdavimų tikslumas siekė net 91 proc.

Kitame susitikime Londono „Arsenal“ futbolininkai 3:1 (1:1) išvykoje palaužė „West Ham United“, nors taip pat pirmieji praleido įvartį.

21-ą min. šeimininkus į priekį išvedė Mohamedas Diame, tačiau 41-ą min. įvartį „Premier“ lygoje pagaliau įmušė Olivier Giroud ir išlygino rezultatą.

Reuters/Scanpix nuotr./Olivier Giroud džiaugiasi įvarčiu
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Olivier Giroud džiaugiasi įvarčiu

Antrame kėlinyje aikštėje jau dominavo „Arsenal“, kurių pastangos atsipirko 77-ą min., kuomet „West Ham United“ vartininką Jussi Jaaskelaineną nuginklavo Theo Walcottas. Vos po šešių minučių šeimininkus dar kartą įvarčiu nubaudė ispanas Santi Cazorla.

Po pergalės „Arsenal“ pakilo į penktą turnyrinės lentelės vietą, tačiau juos gali pralenkti „Manchester United“ ir „Tottenham Hotspur“ klubai, septinto turo mačus žaisiantys sekmadienį.

Šiame sezone kol kas puikiai rungtyniaujanti Liverpulio „Everton“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Wigan Athletic“.

Pirmasis 10-ą min pasižymėjo „Wigan“ žaidėjas Arouna Kone, tačiau iškart (11 min.) rezultatą išlygino Nikica Jelavičius.

23-ą min. po Franco di Santo įvarčio „Wigan“ dar kartą išsiveržė į priekį, tačiau Liverpulio futbolininkus 87-ą minutę išgelbėjo Leightonas Bainesas, realizavęs 11 m baudinį.