Dešimtiese likę „Manchester United“ futbolininkai išplėšė lygiąsias su „West Ham“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ futbolininkai išvykoje išplėšė lygiąsias 1:1 su „West Ham United“ ekipa.
Daley Blindas švenčia įvartį
Daley Blindas švenčia įvartį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį 49-ąją minutę įmušė Cheikhou Kouyaté. Per likusį laiką Mančesterio futbolininkai sukūrė nemažai progų, tačiau ilgai nesugebėjo pasiekti išlyginamojo įvarčio, tačiau per pridėtinį rungtynių laiką tai padarė Daley Blindas.

Po šeimininkų gynėjų klaidų futbolininkas nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą. Likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos, antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę turėjo palikti Luke'as Shaw.

Iš viso „West Ham“ atliko 13 smūgių vartų link, o svečiai atliko 18 bandymų. Į vartų plotą komandos smūgiavo tiek pat kartų – po šešis.

Po lygiųjų „West Ham United“ su 37 taškais liko septintoje vietoje čempionate. Mančesterio futbolininkai su 44 taškais liko ketvirtoje pozicijoje.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas