2014 01 18 /22:09

„Premier“ lygoje – nesunkios „Arsenal“ ir „Manchester City“ pergalės

Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiami „Premier“ lygos 22-ojo turo susitikimai, kuriuose pergalėmis džiaugėsi lyderiai Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“. "Liverpool" klubui mače su „Aston Villa“ nepavyko iškovoti pergalės.
Santi Cazorla
Santi Cazorla / „Scanpix“ nuotr.

Pergalių keliu ir toliau žygiuoja Londono „Arsenal“ futbolininkai. Arsene'o Wengero komada po dviejų Santi Cazorlos tikslių smūgių (57 ir 62-ąją min.) nepaliko vilčių „Fulham“ ekipai.

Pabėgti Londono klubui į priekį neleidžia „Manchester City“. Manuelio Pellegrini vadovaujami futbolininkai rezultatu 4:2 nugalėjo „Cardiff City“ ekipą.

Į priekį komandą 14-ąją min. išvedė Edinas Džeko, tačiau 29-ąją min. Craigas Noone'as rezultatą išlygino.

33-ąją min. „miestiečiams“ persvarą sugrąžino Jesusas Navasas, o artėjant mačui pabaigai pergalę užtvirtino Yaya Toure (76-ąją) ir Sergio Aguero (79-ąją). Paguodos įvartį 90-ąją min. įmušė Fraizoras Campbellas.

Anksčiau vykusiame susitikime „Southampton“ klubas sužaidė lygiosiomis išvykoje 2:2 su „Sunderland“ futbolininkais, tuo tarpu „Newcastle“ 3:1 nugalėjo „West Ham“ ekipą.

Kitame susitikime „Liverpool“ futbolininkai lygiosiomis 2:2  sužaidė su „Aston Villa“ klubu.

Paulo Lamberto auklėtiniai pirmajame kėlinyje žaidė solidžiau nei varžovai ir savo pranašumą įrodė – įvarčius mušė Andreaso Weimanno (25-ąją min) ir Christiano Benteke (37-ąją min.). Tiesa, prieš pat pertrauką 45-ąją min. rezultatą sušvelnino Danielis Sturridge'as.

Antrajame kėlinyje Brendano Rodgerso treniruojama ekipa rezultatą išlygino, kuomet Luiso Suarezo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo komandos kapitonas Stevenas Gerrardas (53-ąją min.). Mačas baigėsi 2:2.

[0:2] Loicas Remy 33 min.
[1:2] Mike Williamsonas (į savus vartus) 45 min.
[1:3] Yohanas Cabaye 90

„Norwich“ – „Hull“ 1 – 0
[1:0] Ryanas Bennettas 87 min.
90 min. Tomas Huddlestone („Hull“) gavo raudoną kortelę

„Crystal Palace“ – „Stoke“ 1:0
[1:0] Jasonas Puncheonas 51 min.