„Premier“ lygoje – sostų karai ir „Liverpool“ įvarčių fiesta

Sekmadienį vykę „Premier“ lygos susitikimai priminė sostų karus. Po paskutinę teisėjo pridėtą minutę išplėštos „Arsenal“ pergalės prieš „Leicester City“ į mūšį stojo „Manchester City“ ir „Tottenham Hotspur“ ekipos. Pastarųjų dvikovoje pergalę 2:1 išplėšė Mauricio Pochettino ekipa.
„Tottenham“ futbolininkai
„Tottenham“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau penktoji „Tottenham“ futbolininkų pergalė iš eilės.

Nors pirmame kėlinyje abiems ekipoms progų pasižymėti nestigo, įvarčiai kristi pradėjo po ilgosios pertraukos.

54-ą minutę tiksliu vienuolikos metrų baudiniu „Tottenham“ komandą į priekį išvedė rezultatyviausias klubo žaidėjas Harry Kane’as. Tai buvo šešioliktas puolėjo įvartis „Premier“ lygoje.

Tačiau „gervių“ džiaugsmas truko lygiai dvidešimt minučių, nes 74-ąją tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą po Gaelio Clichy perdavimo pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs jaunasis nigerietis Kelechis Iheanacho.

Visgi rungtynių pabaigoje geriausiu lygos strategu tituluojamo Mauricio Pochettino auklėtiniams pavyko pelnyti lemtingąjį įvartį – 83-ią minutę po it ant lėkštutės Eriko Lamelos perdavimo Joe Hartą nuginklavo Christianas Eriksenas.

Triuškinančią pergalę pasiekė Jurgeno Kloppo „Liverpool“ ekipa, išvykoje 6:0 sutriuškinusi „Aston Villa“ ekipą.

Pirmąjį įvartį „Liverpool“ ekipa pelnė jau 16-ą minutę. Po puikaus Philippe Coutinho aukšto perdavimo kamuolį galva į vartus nukreipė traumų ilgai kamuotas Danielis Sturridge’as.

Po devynių minučių Markas Bunnas buvo priverstas antrą kartą traukti kamuolį iš savų vartų. Tąsyk jį baudos smūgiu nuginklavo Jamesas Milneris.

Dar po dviejų minučių po sumaišties baudos aikštelėje pasižymėjo ir gynėjas Nathanielis Clyne’as.

Pergalę iškovoję J.Kloppo auklėtiniai iš devintos šoktelėjo į aštuntą vietą, o triuškinantį pralaimėjimą namie patyrusi „Aston Villa“ toliau lieka paskutinėje „Premier“ lygos vietoje.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas