„Premier“ lygos lyderiais tapo „Arsenal“ futbolininkai

Londono „Arsenal“ futbolininkai savo aikštėje šeštadienį 2:1 (2:1) įveikė Liverpulio „Everton“ klubą ir su 22 taškais pakilo į „Premier“ lygos viršūnę. „Arsenal“ klubas dabar vienu tašku lenkia rungtynėmis mažiau žaidusią „Manchester City“ ekipą.
Laurant Koscielny įvartis
Laurant Koscielny įvartis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalę nulėmė dviejų „Arsenal“ prancūzų įvarčiai vos per dvi minutes. 36-ąją min. Olivier Giroud po Mesuto Ozilo perdavimo iš krašto galva įkalė pirmąjį įvartį.

38 min. jau keliant kampinį taip pat galva įmušė gynėjas Laurant Koscielny.

Rossas Barkley dar iki pertraukos atstatė pusiausvyrą – pelnė įvartį 44-ąją minutę.

79-ąją minutę puikų smūgį galva atliko puolėjas Romelu Lukaku, tačiau sudrebino vartų skersinį.

90-ąją minutę jau į virpstą kalė M.Ozilas, o paskutinėmis rungtynių akimirkomis „Everton“ saugas Garethas Barry už antrąją geltoną kortelę buvo išvytas iš aikštės.