„Premier“ lygos lyderis „Chelsea“ neįveikė „Burnley“, o „Manchester United“ pralaimėjo

Nemanja Matičius gavo raudoną kortelę
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Nemanja Matičius gavo raudoną kortelę
0

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį pradėtas 26 pirmenybių turas – sužaistos šešerios rungtynės, kuriose netrūko netikėtų rezultatų.

Netikėtai suklupo pirmenybių lyderis Londono „Chelsea“ klubas, namuose nesugebėjęs įveikti vieno autsaiderių „Burnley“ – 1:1.

Jau 14-ąją rungtynių minutę po Edeno Hazard'o perdavimo gynėjas Branislavas Ivanovičius išvedė „Mėlynuosius“ į priekį. Tai buvo antrasis iš eilės serbo įvartis – antradienį jis pasižymėjo Čempionų lygos mače su PSG.

Vis dėlto, įvartis „Chelsea“ nepadėjo primesti savo žaidimo, pirmasis kėlinys buvo nykus ir išsiskyrė tik „aklu“ teisėju, neskyrusiu dviejų akivaizdžių 11 metrų baudinių į „Burnley“ vartus.

Rungtynių lūžis įvyko 70-ąją minutę, kai kitas „Chelsea“ serbas Nemanja Matičius už nesportišką elgesį prieš save išvydo raudoną kortelę. Jau po 10 minučių Benas Mee įmušė įvartį, kuris išplėšė jo ekipai lygiąsias.

Dar didesnė staigmena užfiksuota Velse, kur „Swansea City“ ekipa antrą kartą šį sezoną įveikė „Manchester United“ – 2:1.

Pirmeiji įvartį įmušė „Raudonieji velniai“ – 28 min. pasižymėjo Anderis Herreara. Vis dėlto, po dviejų minučių Ki Sung-Yongas rezultatą išlygino.

73 min. „Swansea“ ekipai pergalę išplėšė Bafetimbi Gomiso įvartis.

[1:1] M.Dioufas 45'
90+3' R.Vlaaras – raudona kortelė („Aston Villa“)
[1:2] V.Mosesas 90+3' 11 m baudiniu

Londono „Chelsea“ – „Burnley“ 1:1
[1:0] B.Ivanovičius 14'
70' N.Matičius – raudona kortelė („Chelsea“)

[1:0] N.Jelavičius 16 min.
32' J.Bartonas – raudona kortelė (QPR)
[1:1] C.Austinas 39'
[2:1] D.N'doye 89'

„Sunderland“ – „West Bromwich Albion“ 0:0

„Swansea City“ – „Manchester United“ 2:1
[0:1] A.Herrera 28'
[1:1] Ki Sung-Yongas 30'
[2:1] B.Gomisas 73'