„Premier“ lygos startas: ankstyvas baudinys ir „Manchester United“ pergalė

Laukimas baigėsi. Penktadienio vakarą startavo „Premier“ lygos sezonas. Startą Anglijos pirmenybėms davė „Manchester United“ ir „Leicester City“ akistata, kurioje 2:1 triumfavo „raudonieji velniai“.
„Manchester United“ – „Leicester City“
„Manchester United“ – „Leicester City“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau 2-ąją minutę teisėjas parodė į 11 metrų žymą už žaidimą ranka baudos aikštelėje. Baudinį realizavo Paulis Pogba.

Luke'as Shaw 83-ąją minutę puikiai sužaidė baudos aikštelėje, sukontroliavo kamuolį ir trumpam padidino komandos pranašumą.

Vis tik po keitimo į aikštę žengęs Jamie Vardy grąžino intrigą, kai 90-ąją minutę pirmas prišoko prie atšokusio kamuolio į pelnė pirmą savo komandos įvartį šiame sezone. Nors „Leicester City“ futbolininkai dar bandė kabintis bent į tašką, jiems to padaryti nepavyko.

Taip rungtynės ir baigėsi, o „raudonieji velniai“ į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius taškus.

Šeštadienį bus sužaistos dar šešerios rungtynės, o savo kovas iš galingųjų klubų pradės Londono „Tottenham Hotspur“ ir Londono „Chelsea“.