Publikuota: 2018 rugpjūčio 11d. 00:04

„Premier“ lygos startas: ankstyvas baudinys ir „Manchester United“ pergalė

„Manchester United“ – „Leicester City“
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Manchester United“ – „Leicester City“

Laukimas baigėsi. Penktadienio vakarą startavo „Premier“ lygos sezonas. Startą Anglijos pirmenybėms davė „Manchester United“ ir „Leicester City“ akistata, kurioje 2:1 triumfavo „raudonieji velniai“.

Jau 2-ąją minutę teisėjas parodė į 11 metrų žymą už žaidimą ranka baudos aikštelėje. Baudinį realizavo Paulis Pogba.

Luke'as Shaw 83-ąją minutę puikiai sužaidė baudos aikštelėje, sukontroliavo kamuolį ir trumpam padidino komandos pranašumą.

Vis tik po keitimo į aikštę žengęs Jamie Vardy grąžino intrigą, kai 90-ąją minutę pirmas prišoko prie atšokusio kamuolio į pelnė pirmą savo komandos įvartį šiame sezone. Nors „Leicester City“ futbolininkai dar bandė kabintis bent į tašką, jiems to padaryti nepavyko.

Taip rungtynės ir baigėsi, o „raudonieji velniai“ į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius taškus.

Šeštadienį bus sužaistos dar šešerios rungtynės, o savo kovas iš galingųjų klubų pradės Londono „Tottenham Hotspur“ ir Londono „Chelsea“.

Aktualu

„The New Yorker“: D.Grybauskaitė vasarą gynė A.Merkel nuo D.Trumpo

Sportas

Plaukimo vadas – apie ypatingą komandą, R.Meilutytės nuoskaudą ir A.Juozaičio repliką

Aktualu

Teismas buvusiam „Go Vilnius“ vadovui Dariui Udriui priteisė dar solidesnę kompensaciją

Namie skaniausia. Kalėdinis viščiukas tabaka

15min recenzija Kultūra

Ant krištolinių ašmenų: spektaklio „Helverio naktis“ recenzija

Verslas

Vilniaus valdžia išdavė statybos leidimą teismų pastatui

Aktualu

Referendumo įstatymui pataisas siūlantys „valstiečiai“ prabilo apie „tvarkos įstatymą“

Aktualu

Vilnių ir apylinkes užklojęs storas sniego sluoksnis suteikė baltų Kalėdų viltį

Aktualu

Seimas bandys keisti mokytojų algų koeficientus

24sek

Apie LKL titulą svajojantis R.Stipčevičius: „Rytas“ tobulas klubas man

Prieš metus prisipažinę, kad skiriasi, Giedrius Masalskis ir Asta Stašaitytė kreipėsi į teismą

Aktualu

Kauno policija atskleidė plataus masto tarptautinės operacijos detalių: sulaikyta 10 asmenų

Sportas

Pirmasis Rūtos Meilutytės treneris: „Faktas, kad kažkas atsitiko“

Aktualu

Pusmetį už grotų praleidusio Airino Arutiuniano advokatas: „Teisėjai bijojo jį paleisti“

Pasaulis kišenėje

Ukmergėje nušvito ne tik Kalėdų eglė, bet ir piliakalnis

Natalijos Bunkės mylimasis Edgaras Eidėjus pirmąkart prabilo, kodėl metė kriminalisto darbą

Sandros Grafininos antrininke vadinama Milda May: kaip buvusi policininkė tapo turtuole Londone

Gyvenimas be grynųjų – realus, tačiau gali sukelti sunkumų

Brito N.Westo gynėjas E.Pavlovičius: „Ambasados prašymu teiksiu skundą dėl psichologinio spaudimo“