„Premier“ lygos starte „Chelsea“ palaužė „West Ham“

Anglijos „Premier“ lygos naują sezoną Londono „Chelsea“ pradėjo pergale 2:1 prieš „West Ham United“. Tai buvo pirmosios oficialios rungtynės naujajam „Mėlynųjų“ treneriui Antonio Conte.
Diego Costa
Diego Costa / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmajame kėlinyje pranašesnė buvo „Chelsea“ ekipa, tačiau įvarčių taip ir neįmušė.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo skirtas 11 metrų baudinys į „West Ham“ vartus. Michailas Antonio neleistinai stabdė Cesarą Azpilicuetą. Baudinį realizavo Edenas Hazardas.

77-ąją minutę svečių gynėjas Jamesas Collinsas kampinio metu galva sugebėjo rezultatą išlyginti.

Vis dėlto pergalę šventė „Chelsea“. Komandos naujokas Michy Batshuayi atakos smaigalyje perdavė kamuolį Diego Costa, kurio klastingas smūgis pažeme atnešė „Chelsea“ tris taškus.

Antonio Conte tai buvo pirmosios oficialios rungtynės prie Londono klubo vairo. Jis jau 29 rungtynes iš eilės nepralaimi namų rungtynių nacionaliniame čempionate. Paskutinį pralaimėjimą jis patyrė Turine su „Juventus“ ekipa, kai ji 2013 metų sausį nusileido „Sampdoria“ ekipai.

Tai buvo paskutinės „Premier“ lygos pirmojo turo rungtynės.

Pergalėmis naują sezoną pradėjo „Manchester United“, „Liverpool“, „Hull City“, „Manchester City“, „Swansea City“ ir „West Bromwich Albion“.