„Premier“ lygos starte „Manchester United“ gavo skaudų antausį

Šeštadienį prasidėjo daugelio sirgalių ilgai lauktas Anglijos „Premier“ lygos sezonas.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmoje čempionato dvikovoje užfiksuota staigmena. Praėjusiame sezone vos 7-ąją poziciją užėmęs ir per vasarą nemažai pasikeitęs „Manchester United“ klubas nesugebėjo atsikratyti pernykčių nesėkmių šleifo. Louiso van Gaalo treniruojama ekipa 1:2 nusileido „Swansea“ futbolininkams.

Visą susitikimą kamuolio kontrolė priklausė šeimininkams, kurie žaidė kiek neįprasta schema 3-4-2-1. Tačiau pirmieji pasižymėti sugebėjo svečiai.

28-ąją minutę į greitą puolimą nuskubėjo Gylfi Sigurdhssonas, kuris parideno kamuolį Ki Sung-Yongui, o pastarajam teliko nuginkluoti Davidą De Gea.

Po įvarčio nei viena iš ekipų itin pavojingų epizodų nesukūrė, tad pirmąją rungtynių dalį laimėjo „Swansea“ futbolininkai.

Po pertraukos „Manchester United“ iškart užspaudė varžovus ir tai davė apčiuopiamos naudos.

53-ąją minutę Wayne’as Rooney pirmas suskubo prie kamuolio ir smūgiu per save rezultatą išlygino.

Netrukus tas pats W.Rooney baudos smūgiu sukirto kamuolį į virpsto ir skersinio sandūrą.

Kai jau atrodė, kad šeimininkai įmuš dar kartą savo žodį tarė G.Sigurdhssonas, kuris po perdavimo iš krašto 72-ąją minutę stipriu smūgiu pelnė antrą „Swansea“ įvartį.

Nors per likusį laiką „Manchester United“ ir bandė surengti varžovų vartų šturmą, tačiau svečiai sužaidė užtikrintai ir nebeišleido pergalės ir savo rankų.

Praėjusio sezono pirmenybėse „Manchester United“ futbolininkai liko tik septintojoje pozicijoje, o „Swansea City“ komanda buvo dvylikta.

Manchester United vs Swansea 1-2 I All Goals... by SkyTV1

„Manchester United“ 1 – 2 „Swansea“

28′ [0 – 1] Ki Sung-Yongas
53′ [1 – 1] W.Rooney
72′ [1 – 2] G.Sigurdhssonas

Šeštadienį sužaistos dar penkerios 2013-2014 metų Anglijos futbolo čempionato pirmojo turo rungtynės, kuriose įmušta vienuolika įvarčių.

Ir toliau nepavyksta pergalės iškovoti šeimininkams – trys susitikimai baigėsi lygiosiomis ir dvejas rungtynes laimėjo svečiai:

„Leicester City“ – „Everton“ 2:2 (1:2)

„Leicester City“ – Leonardo Ulloa (22 min.) Chris Wood (86 min.); „Everton“ – Aiden McGeady (21 min.), Steven Naismith (45 min.)

„Queens Park Rangers“ – „Hull City“ 0:1 (0:0)

Įvartis – James Chester (52 min.) 85 min. Charlie Austin („Queens Park Rangers“) nerealizavo 11 m baudinio

„Stoke City“ – „Aston Villa“ 0:1 (0:0)

Įvartis – Andreas Weimann (50 min.)

„West Bromwich Albion“ – „Sunderland“ 2:2 (1:1)

„West Bromwich Albion“ – Saido Berahino (42 min. iš 11 m baudinio ir 74 min.); „Sunderland“ – Lee Cattermole (5 min.), Sebastian Larsson (85 min.)

„West Ham United“ – „Tottenham Hotspur“ 0:1 (0:0)

Įvartis – Eric Dier (90+3 min.). Raudonos kortelės: James Collins (63 min. – „West Ham United“); Kyle Naughton (29 min. „Tottenham Hotspur“). 30 min. Mark Noble („West Ham United“) nerealizavo 11 m baudinio).

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius