„Premier“ lygos turo mače – „Man City“ dominavimas „Chelsea“ tvirtovėje

Labiausiai intrigavusiose „Premier“ lygos savaitgalio rungtynėse intrigos nebuvo. „Manchester City“ vos per kiek daugiau nei pusvalandį sumušė tris įvarčius ir svečiuose 3:1 susitvarkė su Londono „Chelsea“.
Philas Fodenas ir Kevinas De Bruyne
Philas Fodenas ir Kevinas De Bruyne / „Scanpix“ nuotr.

Pasiekti triuškinančiai persvarai Pepo Guardiolai užteko vos trečdalio rungtynių.

Jau 18-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė baudos aikštelėje tarp varžovų išlaviravęs Ilkay'us Gundoganas. Po trijų minučių skirtumą padvigubino Kevino De Bruyne perdavimą „uždaręs“ Philas Fodenas.

Mančesterio komandos pergalę 34-ąją minutę įtvirtino K.De Bruyne, kuris įmušė po to, kai Raheemo Sterlingo smūgiuotas kamuolys trenkėsi į virpstą.

Antrasis kėlinys virto tik formalumu – „Chelsea“ dar pelnė įvartį per pridėtą laiką, kai pasižymėjo Callumas Hudsonas-Odoi'us, tačiau tai rungtynių baigčiai įtakos jau neturėjo.

P.Guardiolos komanda pakilo į penktąją vietą. Be to, „Man City“ dar yra sužaidusi 1-2 rungtynėmis mažiau už aukščiau esančias ekipas.

„Chelsea“ tai buvo jau ketvirta nesėkmė per pastarąsias šešerias rungtynes. Franko Lampardo komanda nukrito jau į aštuntąją vietą.

Kitose rungtynėse „Leicester City“ svečiuose 2:1 įveikė „Newcastle United“ ir pakilo į trečiąją poziciją.