Prieš vizitą į Lietuvą – svarbi portugalų pergalė Belgrade

Cristiano Ronaldo su bendražygiais jau antradienį žengs ant LFF stadiono vejos, tačiau visų pirma Europos čempionai turėjo laimėti žūtbūtinį mūšį Serbijoje.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per pirmas dvejas rungtynes tik du taškus iškovoję portugalai pagaliau iškovojo pirmąją pergalę - svečiuose 4:2 nugalėjo serbus.

Svečius į priekį prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą 42 minutę išvedė Williamas Carvalho, o 58 minutę pranašumą padvigubino Goncalo Guedesas.

Tiesa, serbai ginklų nesudėjo. 68 minutę po Tušano Tadičiaus perdavimo pasižymėjo gynėjas Nikola Milenkovičius.

Na ir tuomet prasidėjo - per septynias minutes buvo įmušti trys įvarčiai. Iš pradžių 80 minutę atsidarė ir Cristiano Ronaldo, netrukus rezultatą sušvelnino Aleksandras Mitrovičius, bet galutinį tašką atkakliame mače padėjo Bernardo Silva.

1 Ukraina 5 4 1 0 11:1 13
2 Portugalija 4 1 2 0 5:3 5
3 Liuksemburgas 3 1 1 2 4:5 4
4 Serbija 2 1 1 2 7:11 4
5 Lietuva 4 0 1 3 3:10 1

Lietuvos ir Portugalijos rinktinių susitikimas antradienį prasidės 21:45 val.