Publikuota: 2014 sausio 19d. 22:12 , atnaujinta: 2014 sausio 20d. 00:24

„Primera“: „Barcelona“ nesugebėjo iškovoti pergalės prieš „Levante“, varžovų neįveikė ir „Atletico“

Gerardas Pique ir Lioneliis Messi
„Scanpix“ nuotr. / Gerardas Pique ir Lioneliis Messi

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos trejos 20-ojo turo „Primera“ čempionato rungtynės. Valensijoje savo žiūrovų palaikoma „Levante“ ekipa susigrūmė su „Barcelona“ futbolininkais. Kovingai nusiteikę aikštės šeimininkai sugebėjo iškovoti lygiąsias 1:1.

Abu įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje. 10-ąją min. į priekį kiek netikėtai įsiveržė „Levante“ futbolininkai, kuomet po Andreaso Ivanschitzo perdavimo pasižymėjo Loukas Vyntra.

Vos po devynių minučių Katalonijos klubui pavyko išlyginti rezultatą. 19-ąją minutę Xavi atliko perdavimą nuo kampinio gairelės, o gynėjas Gerardo Pique galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Per likusį laiką nė vienai komandai pasižymėti nepavyko ir teisėjas užfiksavo lygiąsias, 1:1. „Barca“ į savo sąskaitą įsirašė vieną tašką.

Taip pat taškus prarado ir kita „Primera“ lyderė, Madrido „Atletico“ ekipa, kuri savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Sevilla“. Pirmąjį įvartį 18-ąją min. įmušė Davidas Villa, o  73-ąją min. Ivanas Rakitičius smūgiu nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą.

Ispanijos „Primera“ lygos turnyrinėje lentelėje – dvivaldystė. Po 51 tašką surinkusios „Barcelona“ ir „Atletico“ dalinasi 1–2 vietas, o vienu tašku mažiau turintis Madrido „Real“ – trečias.