„Primera“: dešimtiese likę „Barcelona“ futbolininkai sezoną pradėjo solidžia pergale

Sekmadienį tęsėsi Ispanijos futbolo „Primera“ lygos pirmasis turas. Sezoną pradėjo „Barcelona“, kuri namuose 3:0 sutriuškino „Elche“ ekipą.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį 42-ąją minutę įmušė komandos lyderis Lionelis Messi. Vos už kelių minučių raudoną kortelę užsidirbo Javieras Mascherano. Argentinietis pakišo Rodriguesui koją ir nepaliko kitos išeities teisėjui.

Antrojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ klubo pranašumą padvigubino 18-metis Muniras El Haddadi. 63-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo tas pats Lionelis Messi.

Įmušės du įvarčius L.Messi tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Sėkmė pirmuose mačuose lydėjo Vigo „Celta“, „Eibar“, „Villarreal“ komandas:

Vigo „Celta“ – „Getafe“ 3:1 (1:0)

„Celta“ – Nolito (20 min.), Fabian Orellana (56 min.), Joaquin Larrivey (70 min.); „Getafe“ – Sammir (62 min.).

„Eibar“ – „Real Sociedad“ 1:0 (1:0) Įvartis – Javi Lara (45 min.).

„Levante“ – „Villarreal“ 0:2 (0:0) Įvarčiai – Ikechukwu Uche (56 min.), Denis Čeryšev (85 min.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams