Publikuota: 2018 gegužės 9d. 22:53

„Primera“ lyga: „Barcelona“ smaginosi, „Sevilla“ nugalėjo Madrido „Real“

Lionelis Messi
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Lionelis Messi

Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse „Barcelona“ 5:1 nugalėjo „Villarreal“ ekipą ir pratęsė įspūdingą pergalių seriją iki 43.

Jau vienuoliktą minutę „Barcelona“ ekipą į priekį išvedė Philippe Coutinho. 16-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Paulinho. Kėlinį užbaigė tikslus Lionelio Messi įvartis po Andreso Iniestos perdavimo.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą sušvelnino Nicola Sansone. Rungtynių pabaigoje du įvarčius į „Villarreal“ vartus įmušė Ousmane Dembele.

Ispanijos čempionų titulą jau užsitikrinusi „Barcelona“ ekipa jau turi 90 taškų ir siekia pabaigti sezoną be pralaimėjimų. Katalonams dar liko sužaisti dvejas rungtynes – su „Levante“ ir „Real Sociedad“.

„Villarreal“ klubas rikiuojasi šeštas ir su 57 taškais dar nėra užsitikrinęs vietos Europos lygoje.

Tuo tarpu Madrido „Real“ patyrė pralaimėjimą 2:3 rungtynėse su „Sevilla“.

Zinedine'as Zidane'as nusprendė leisti pailsėti Cristiano Ronaldo ir kitiems svarbiems žaidėjams.

„Sevilla“ pirmavo 2:0 po Wissamo Beno Yedderio ir Miguelio Layuno įvarčių.

Antrajame kėlinyje ypač nesisekė Sergio Ramosui. Pirma, gynėjas neįmušė 11 metrų baudinio, o po to įsimušė į savus vartus.

Madrido klubui pirmąjį įvartį įmušė Borja Mayoralas Moya. Paskutinę minutę reabilitavosi ir 11 metrų baudinį realizavo S.Ramosas.

Sevilijos klubas su 54 taškais pakilo į septintąją vietą. Madrido ekipa su 72 taškais yra įsitvirtinusi trečioje pozicijoje.

Aktualu

Liberalai pasirengę R.Šimašiui kelti ultimatumą: arba komitetas, arba partija

Aktualu

Sprogimas ir šūviai: Kryme mažiausiai 17 žmonių pražudė įtariamo „vienišo vilko“ išpuolis

Verslas

Su Vyriausybe dėl SGD terminalo išlaikymo derėjęsi „Achemos grupės“ vadovai – atleisti

D.Didžiūnaitytės mirtis paragino netylėti ir žinomas moteris: „Oksikas“ niekam nebuvo paslaptis“

Verslas

Vilniuje „nutūpė“ skrydžių simuliatorius už maždaug 10 mln. eurų

Aktualu

LRT vadovė M.Garbačiauskaitė-Budrienė: nenorėčiau, kad mūsų valdyba būtų kaip „Jonavos grūduose“

Aktualu

Ž.Šilgalis kaltina R.Šimašių vilniečių pinigų leidimu rinkimams, meras atšauna: „Fantazijos“

15min iš Stambulo 24sek

„Žalgirio“ varžovas: už turkų tirono – didžiulės ambicijos ir „įspūdingi žaidėjai“

Pasaulis kišenėje

J.Laukaičiui nusibodo, kad užsieniečiai mažai ką žino apie Lietuvą – sukūrė įspūdingą klipą

Aktualu

Klaipėdos rajono mokykloje dalinti sąsiuviniai su P.Gražulio atvaizdu šokiravo moksleivės motiną

Deuce

Stebuklą sukūręs Ričardas Berankis pateko į turnyro Maskvoje ketvirtfinalį

Gyvenimas

Vyro stilius: geltona, žalia, raudona – kaip rudenį derinti šias spalvas?

24sek

A.Milaknis Stambule žada kitokį „Žalgirį“

Aktualu

Nuo STT agentu apsimetusio kaimyno nukentėjusi medikė apeliaciniu skundu nieko nepešė

„Dydžio (r)evoliucijos“ išbandymas: gatvėje tik su bikiniu ir žeminančiais užrašais ant kūnų

Pirma Baibos ir Mykolo Serdiukų kelionė po sūnaus gimimo: „Vežtis vaiką į tolimą Čikagą būtų iššūkis“

Sportas

Jau yra ryškus favoritas galimoje F.Mayweatherio ir Ch.Nurmagomedovo dvikovoje

Aktualu

Etikos sargai: P.Gražulis su savo vaiko motina elgėsi neetiškai

Gazas

Galingiausia tunelinė plovykla atidarymo proga Vilniuje automobilius plaus už pusę kainos

Gazas

Benediktas Vanagas bolido bandymų metu įvardijo, kas lems rezultatus „Dakare 2019“