-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Primera“ lyga: „Barcelona“ smaginosi, „Sevilla“ nugalėjo Madrido „Real“

Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse „Barcelona“ 5:1 nugalėjo „Villarreal“ ekipą ir pratęsė įspūdingą pergalių seriją iki 43.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau vienuoliktą minutę „Barcelona“ ekipą į priekį išvedė Philippe Coutinho. 16-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Paulinho. Kėlinį užbaigė tikslus Lionelio Messi įvartis po Andreso Iniestos perdavimo.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą sušvelnino Nicola Sansone. Rungtynių pabaigoje du įvarčius į „Villarreal“ vartus įmušė Ousmane Dembele.

Ispanijos čempionų titulą jau užsitikrinusi „Barcelona“ ekipa jau turi 90 taškų ir siekia pabaigti sezoną be pralaimėjimų. Katalonams dar liko sužaisti dvejas rungtynes – su „Levante“ ir „Real Sociedad“.

„Villarreal“ klubas rikiuojasi šeštas ir su 57 taškais dar nėra užsitikrinęs vietos Europos lygoje.

Tuo tarpu Madrido „Real“ patyrė pralaimėjimą 2:3 rungtynėse su „Sevilla“.

Zinedine'as Zidane'as nusprendė leisti pailsėti Cristiano Ronaldo ir kitiems svarbiems žaidėjams.

„Sevilla“ pirmavo 2:0 po Wissamo Beno Yedderio ir Miguelio Layuno įvarčių.

Antrajame kėlinyje ypač nesisekė Sergio Ramosui. Pirma, gynėjas neįmušė 11 metrų baudinio, o po to įsimušė į savus vartus.

Madrido klubui pirmąjį įvartį įmušė Borja Mayoralas Moya. Paskutinę minutę reabilitavosi ir 11 metrų baudinį realizavo S.Ramosas.

Sevilijos klubas su 54 taškais pakilo į septintąją vietą. Madrido ekipa su 72 taškais yra įsitvirtinusi trečioje pozicijoje.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?