„Primera“ lyga: po A.Griezmanno šou „Atletico“ susilygino su „Barcelona“

Ispanijos futbolo lygoje šeštadienį pergales šventė Madrido „Real“ ir „Atletico“ klubai.
Madrido „Atletico“
Madrido „Atletico“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Madrido „Atletico“ išvykoje 3:2 palaužė „Valladolid“ futbolininkus ir su 31 tašku susilygino su lydere „Barcelona“.

Rungtynių didvyriu tapo Antoine'as Griezmannas, kuris pats įmušė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Atletico“ po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, kai pasižymėjo Nikola Kaliničius ir 11 metrų baudinį realizavo prancūzas.

Šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje sugebėjo išlyginti rezultatą, kai Fernando Calero ir Saulis (į savus vartus) įmušė įvarčius po kampinių.

80-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė A.Griezmannas.

„Barcelona“ išsilaikė pirmoje vietoje dėl įvarčių santykio ir galės įtvirtinti pranašumą sekmadienio rungtynėse su „Levante“.

Madrido „Real“ 1:0 nugalėjo „Rayo Vallecano“ ir su 29 taškais pakilo į trečią vietą Ispanijos čempionate.

Pergalingą įvartį 13 minutę įmušė Karimas Benzema.