„Primera“ lyga: „Valencia“ nepasinaudojo proga aplenkti „Real“

Ispanijos futbolo lygoje „Primera“ praėjusio sezono čempionas Madrido „Real“ išsaugojo trečiąją vietą. „Valencia“ klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 su Bilbao „Athletic“.
„Valencia“ futbolininkai
„Valencia“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Valensijos klubas nepasinaudojo „Real“ pralaimėjimu 0:1 „Espanyol“. Pergalės prieš Bilbao „Athletic“ atveju ekipa būtų pakilusi į trečiąją vietą.

„Valencia“ klubą 23 minutę į priekį išvedė Geoffrey Kondogbia. 36 minutę rezultatą išlyginti turėjo galimybę Aritzas Adurizas, bet neįmušė 11 metrų baudinio.

49-ąją minutę Bilbao klubas išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Oscaras de Marcosas.

„Valencia“ su 50 taškų užima ketvirtąją vietą ir vienu tašku atsilieka nuo „Real“.

Antroje vietoje su 58 taškais rikiuojasi Madrido „Atletico“, o lyderė „Barcelona“ turi 65 taškus.