„Primera“: Madrido „Atletico“ pralaimėjimas atvėrė kelią „Real“

Sekmadienį Ispanijos „Primera“ lygoje pralaimėjimą patyrė čempionato lyderis Madrido „Atletico“ klubas. „Levante“ net 2:0 be atsako nugalėjo savo situaciją susikomplikavusį Madrido klubą.
Davidas Villa
Davidas Villa / „Scanpix“ nuotr.

Jau 7-ąją rungtynių minutę tragiškai suklydo Filipe Luisas. Futbolininkas po varžovų pakelto kampinio bandė apsiginti, bet sugebėjo įsimušti į savus vartus.

69-ąją minutę po Victoro perdavimo antrą įvartį į svečių vartus pasiuntė Davidas Barralis. „Atletico“ nesugebėjo rasti atsakymų itin svarbiose rungtynėse ir nutraukė 15 nepralaimėtų rungtynių seriją.

Po šių rungtynių „Atletico“ su 88 taškais išliko „Primera“ lygos viršūnėje, tačiau antroje vietoje yra dviem taškais mažiau turinti „Barcelona“, o trečioje su 82 taškais ir dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidę „Real“ futbolininkai. „Levante“ pakilo į dešimtą vietą.