„Primeros“ dešimtasis turas baigėsi „Athletic“ pergale prieš „Getafe“

„Athletic“ žaidėjai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Athletic“ žaidėjai
0

Ispanijos „Primera“ lygos 2013–2014 metų sezono dešimtasis turas pirmadienį baigėsi Bilbao „Athletic“ komandos minimalia pergale 1:0 išvykoje prieš Madrido „Getafe“.

Pergalę baskų krašto klubui garantavo vienintelis Aymerico Laporte įvartis 8-ąją mačo minutę. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 44 min., „Getafe“ žaidėjas Diego Castro nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Madrido komandos žaidėjai į varžovų vartus smūgiavo 14 sykių, tačiau tik trys bandymai skriejo į vartų plotą. Tuo tarpu baskai atakavo efektyviau – šeši smūgiai, iš kurių penki skriejo į vartų plotą.

Įvartį pelnęs „Athletic“ gynėjas A.Laporte išrinktas geriausiu mačo žaidėju.

Tai buvo šeštoji Bilbao klubo pergalė per dešimt rungtynių ir su 19 taškų baskai įsitvirtino penktoje turnyro lentelės vietoje. „Getafe“ ir Valensijos „Levante“ ekipos, turinčios po 16 taškų, rikiuojasi atitinkamai šeštoje ir septintoje vietoje.

Čempionate pirmauja 28 taškus turinti „Barcelona“, nuo jos tašku atsilieka Madrido „Atletico“, šalies vicečempionas „Real“ su 22 taškais yra trečias, „Villarreal“ (20 tšk.) – ketvirtas.