„Primeros“ trileryje Carlosas Vela sukalė pokerį ir „Real Sociedad“ laimėjo 4:3

San Sebastiano „Real Sociedad“ ir Vigo „Celta“ 14-ame Ispanijos „Primera“ lygos ture surengė tikrą šou ir iš viso pelnė 7 įvarčius.
Carlosas Velas
Carlosas Velas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Baskų klubas namuose savo varžovus įveikė rezultatu 4:3 (1:2), o puolėjas Carlosas Vela sumušė visus keturis savo komandos įvarčius.

Savo šou ispanas pradėjo 6-ąją mačo minutę, kai pelnė pirmą įvartį. Vis dėlto „Celta“ į tai atsakė dviem smūgiais dar pirmajame kėlinyje – 23 min. pasižymėjo Rafinha, 28 – Alexas Lopezas.

Po pertrauko Rafinha 56 min. pasižymėjo antrą sykį, tačiau C.Vela jau po 5 minučių rezultatą sušvelnino.

65 min. „Celta“ žaidėjas Andreu Fontas gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

Kraujo kvapą pajutęs C.Vela netrukus vėl pašėlo – pelnė įvarčius 78 ir 81 minutėmis ir išplėšė savo komandai fantastišką pergalę.

Iki šių rungtynių puolėjas „Primeroje“ buvo įmušęs tik du sykius.

„Real Sociedad“ futbolininkai iš viso atliko net 23 smūgius, kurių 12 skriejo į vartų plotą.

Po pergalės baskai „Primeroje“ su 20 taškų pakilo į šeštąją vietą, tačiau tiek at yra surinkusi ir maču mažiau žaidusi Madrido „Getafe“.