2014 03 08 /23:02

„Primeros“ trofėjus slysta „Barcelona“ klubui iš rankų – pralaimėta „Valladolid“

Ispanijos „Primera“ lygos 27-asis turas šeštadienį prasidėjo sensacija, „Valladolid“ namuose 1:0 (1:0) įveikė „Barcelona“ ekipą ir padovanojo puikią dovaną abiems Madrido klubams.
Lionelis Messi iš aikštės išėjo nuleidęs galvą
Lionelis Messi iš aikštės išėjo nuleidęs galvą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį 17-ąją mačo minutę įmušė Fausto Rossi, o „Barca“ per likusį laiką taip ir nerado priešnuodžių prieš drausmingai besigynusią „Valladolid“ ekipą.

Katalonams nepadėjo tai, kad kamuolį jie valdė 75 proc. laiko. Jie sugebėjo atlikti tik 13 smūgių, iš kurių šeši skriejo į vartų plotą.

„Barca“ patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą šį sezoną, iš kurių trys patirti per pastarąsias šešerias „Primeros“ rungtynes.

Katalonai nukrito į trečią vietą su 63 taškais, tačiau Madrido „Real“ (64 tšk.) sekmadienį galės savo pranašumą padidinti iki 4 taškų.

Tuo tarpu „Atletico“ klubas katalonų dovana šeštadienio vakare puikiai pasinaudojo. Madrido futbolininkai išvykoje 2:0 (0:0) įveikė Vigo „Celta“ ir su 64 taškais aplenkė „Barcą“.

Nugalėtojams negalėjo padėti lyderis Diego Costa, tačiau jį puikiai pavadavo Davidas Villa, įmušęs abu įvarčius – 62 ir 64 min.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius