Principinė pergalė: „Hegelmann“ laimėjo derbį prieš „Kauno Žalgirį“

Kauno rajono „Hegelmann“ klubas šeštadienį šventė principinę pergalę.

Andriaus Skerlos auklėtiniai derbyje 2:1 (0:1) pranoko „Kauno Žalgirio“ futbolininkus, liekančius be pergalės džiaugsmo „TOPSport A lygos“ sezono starte.

Žalgiriečiai į priekį veržėsi pirmieji ir laimėjo pirmąjį kėlinį – 35-ąją minutę po sumaišties baudos aikštelėje kamuolį į savus vartus nukreipė „Hegelmann“ saugas iš Austrijos Denisas Bošnjakas.

Prasidėjus antrajam kėliniui istorija pasikartojo. Kamuolį į savus vartus įsimušė ir „Kauno Žalgirio“ gynėjas iš Suomijos Matias Rale (1:1).

O pergalingas įvartis krito 79 minutę. Nuo suolo pakilęs Njoya Abdelas Kaderas laimėjo oro dvikovą galva, kamuolys atšoko Patrickui Popescu, kuris nesuklydo.

Pirmąją sezono pergalę iškovojęs „Hegelmann“ dabar turi 3 taškus ir bent laikinai pavijo šalies pirmenybių lyderius, kurie savo antrojo turo rungtynes žais vėliau.

Tuo metu „Kauno Žalgiris“ lieka be pergalės džiaugsmo ir kol kas tik su 1 tašku.