Principiniame mače CSKA be Deivido Šembero nugalėjo „Spartak“ futbolininkus

Principinį Maskvos derbį Rusijos futbolo čempionate laimėjo CSKA klubas, be lietuvio Deivido Šembero varžovų aikštėje pirmadienį 2:1 (1:0) palaužę „Spartak“ pasipriešinimą.
Pergalingą įvartį įmušė Seydou Doumbia.
Pergalingą įvartį įmušė Seydou Doumbia. / ITAR-TASS/Scanpix nuotr.

33-ejų lietuvis buvo registruotas mačui, tačiau vėl liko ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Dėl Zorano Tosičiaus (37 min.) įvarčio CSKA laimėjo pirmąjį kėlinį, tačiau po pertraukos Artiomas Dziuba (51 min.) atstatė pusiausvyrą.

Visgi galutinį tašką rungtynėse padėjo CSKA legionierius Seydou Doumbia (61 min.).

Rungtynių reportažas:

Po šios pergalės Rusijos futbolo čempionato elito grupėje, kurioje kovą tęsia aštuoni geriausi klubai, CSKA (64 tšk.) įsitvirtino antroje vietoje.

Nuo pirmaujančios ir čempionės titulą ginančios Sankt Peterburgo „Zenit“ (70 tšk.) ekipos CSKA skiria 6 taškai.

Kito lietuvio vartininko Giedriaus Arliausko atstovaujamas Kazanės „Rubin“ (57 tšk.) klubas kol kas žengia šeštas.